Пішов з життя завідувач кафедри механіки та матеріалознавства Комір Віталій Михайлович

17 грудня 2014 року на 79 році пішов з життя

д.т.н., професор, почесний професор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, завідувач кафедри механіки та матеріалознавства

Комір Віталій Михайлович

Віталій Михайлович – перший професор м. Кременчук, засновник кафедри технічної механіки з 1973 р. та незмінний її керівник до останніх днів свого життя. За плідну наукову і педагогічну діяльність був нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради УРСР (1985р.), знаками «За наукові досягнення» (2005р.) та «Петра Могили» (2006р.), Почесними грамотами державної, обласної та міської адміністрацій. Нагороджений премією ім. О.М. Динника за цикл робіт у галузі вибухового руйнування гірських порід, дипломом лауреата конкурсу «Людина року – 2006» у номінації «Вчений року». У 2008 р. рішенням ХХХІІ сесії міської ради Комір В.М. обраний Почесним громадянином м. Кременчук.

Усі знали Коміра В.М. як видатного вченого, відомого не тільки в нашій країні, але й далеко за її межами, чуйного колегу, кваліфікованого викладача, наставника молоді та просто гарну людину. Колектив університету, співробітники кафедри «Механіка та матеріалознавство» висловлюють свої глибокі співчуття близьким і рідним покійного.

Прощання відбудеться 19 грудня 2014 р. о 10:00 за адресою:

вул. Першотравнева, 20, к. 1,

Теги: